Dekker Zevenhuizen maakt achterwanden op maat
In de keuken speelt de achterwand een belangrijke rol: de wand voegt sfeer toe en geeft de keuken een ruimtelijke effect. Dekker Zevenhuizen kan zo’n wand (of smetplint) van vrijwel elk keukenbladmateriaal maken. Zo kun je de kleur van je keukenwerkblad laten doorlopen in de wand, maar ook een andere kleur of ander materiaalsoort kiezen voor een spannend contrast, zoals een glazen achterwand bij een stenen keukenwerkblad of een houtlaminaat bij een mat keukenwerkblad van FENIX.
De achterwand of spatwand wordt precies op maakt gemaakt, en kan zo groot of zo klein zijn als je wilt. De meest gekozen hoogte voor een smetplint is 10 cm, maar ook smetplinten van 25 cm zien we steeds vaker in de keuken: handig tegen spetters van de kraan en kookplaat.
Hygiënisch en onderhoudsarm
Een maatwerk achterwand heeft geen voegen, wat wel zo hygiënisch is, en makkelijk bij het schoonmaken. Voor achter de kookplaat zijn er ook kant-en-klare achterwanden in drie materialen: rvs (10 mm dik), glas (6 mm dik) en AluSplash (4 mm dik). Je kunt kiezen uit 60 en 90 cm breed.
Deel dit artikel: